skype wsh radom
rekrutacja online

„Hubal” zwycięzcą tegorocznego turnieju!

Udostępnij

W tegorocznym IV Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej nie zabrakło niespodzianek. Ku ogromnemu zaskoczeniu organizatorów do udziału zgłosiło się aż 16 drużyn a w związku z tym zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 4 drużyny. Skróceniu uległ czas rozgrywanych spotkań grupowych do 10 minut, by po godzinie 13.00 rozpocząć najważniejszą fazę turnieju – pucharową. Tegorocznym zwycięzcą okazał się Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”

Pierwszy mecz rozegrał zespół pionkowskiego L.O. z zespołem ZSP z Iłży i zakończył się najwyższym wynikiem w całym turnieju: 0 – 7, później zdecydowanie padało mniej bramek w spotkaniach. Kilka spotkań oddanych zostało walkowerem, ponieważ dwie drużyny nie dojechały na turniej z powodu panujących, trudnych warunków atmosferycznych.

Czterogodzinny bój fazy grupowej wyłonił 8 drużyn, które awansowały do dalszego etapu rywalizacji- ZSP Iłża, Coco Jumbo CKU Radom, ZSP Solec, Mundurówka Solec, Ekonomik, ZSP Pionki, Konopnicka i Hubal. Mecz pomiędzy Konopnicką a Hubalem przypominał zeszłoroczny półfinałowy pojedynek. Wtedy lepszym zespołem i zwycięzcą została drużyna Konopnickiej, ale w tym roku los się odmienił. Hubal pokonał 1:0 w bezpośrednim starciu Konopnicką i pozostał w grze, a Konopnicka odpadła z rozgrywek. Rozemocjonowani piłkarze Hubala w euforii zwycięstwa, w kolejnym spotkaniu pokonali team radomskiego Ekonomika a o ich dalszym awansie zadecydowały rzuty karne. W meczu o trzecie miejsce naprzeciw siebie stanęli – ZSP Iłża oraz Ekonomik z Radomia, remisowy wynik sprawił, że obie drużyny stanęły do rzutów karnych. Tym razem lepsi okazali się rywale z Iłży.

Mecz o I miejsce turnieju  Hubal pokonał 2:0 ZSP z Solca nad Wisłą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x