skype wsh radom
rekrutacja online

Problemy psychologiczne i wychowawcze – wizyta studyjna

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Psychologii zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych problemami psychologicznymi i wychowawczymi do wizyty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 przy ul. Głównej 3 w Radomiu.

W dniu 17.03.2015 w godz. 9-13 odbędą się spotkania i konsultacje z psychologami i pedagogami, podczas których można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego nastolatków. Ponadto będzie można zapoznać się różnymi formami pomocy psychologicznej i pedagogicznej świadczonej przez poradnię oraz otrzymać informacje na temat warunków pracy psychologa i pedagoga zatrudnionego w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Zachęcamy również do udziału w wykładach otwartych: „Cyberprzemoc i zagrożenia płynące z mediów (godz. 9.00) oraz „Depresja i niska samoocena dzieci i młodzieży” (godz. 10.30).

Wstęp wolny.

Bliższych informacji udziela opiekun Koła Psychologii dr Paweł Nowak (pnowak@wsh.pl)

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x