skype wsh radom
rekrutacja online

Płatne praktyki za granicą – spotkanie z przedstawicielem firmy Algoos

Udostępnij

W Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyło się spotkanie studentów, którzy marzą o wyjedźcie dofinansowywanym programem Erasmus+ z przedstawicielką firmy Algoos Study Work and Travel Incorporation. Firma ta działa na terenie kilku państw – Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz na  Cyprze i poszukuje praktykantów i stażystów do pracy w swoich oddziałach lub zaprzyjaźnionych organizacjach. Marzysz o wakacyjnej pracy na Rodos, Krecie, Korfu, Wyspach Kanaryjskich, Balearach czy w Ayia Napa? Skorzystaj z możliwości wyjazdu.

Program wakacyjnej praktyki mogą realizować studenci takich kierunków, jak:

– Administracja

– Zarządzanie

– Stosunki międzynarodowe

Wymagania stawiane kandydatom to:

– Dostępność  i dyspozycyjność przez co najmniej 3 letnie miesiące, a najlepiej od maja do października

– Płynny angielski

– Znajomość jednego z języków obcych: francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, grecki, włoski, turecki, arabski, rosyjski są uważane za zaletę

– Doskonałe umiejętności komunikacyjne

– Pozytywne nastawienie

– Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym

– Umiejętność pracy w zespole.

Co oferuje Algoos:

– pracę profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu

– zwiększenie świadomości międzykulturowej

– doświadczenie w dziedzinie związanej z kierunkiem studiów

– zakwaterowanie

– wyżywienie

– transfer z lotniska do miejsca zakwaterowania.

Wszystkich studentów, którym nie udało się dotrzeć na spotkanie informacyjne zorganizowane 13 marca przy ul. Traugutta 61a z reprezentantką Algoos – Panią Julią Seredyńską, zapraszamy do Działu współpracy z zagranicą i praktyk studenckich po więcej informacji.

Przypominamy, że termin składania formularzy aplikacyjnych Erasmus+ upływa 31 marca, a więcej informacji na temat praktyk w ramach Programu, znaleźć można na: https://archiwum.wsh.pl/strefa-studenta/program-erasmus/praktykuj-za-granica/

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x