skype wsh radom
rekrutacja online

Płatne praktyki w branży turystycznej za granicą!

Każdy chyba student w trakcie studiów myśli o tym, jak usamodzielnić się i zarabiać na swoją niezależność. Przedsiębiorczych, ambitnych i otwartych na rozwój studentów – Biuro Kariery i Współpracy z Zagranicą zaprasza do skorzystania z płatnych praktyk w ramach programu Erasmus +

Z myślą o rozwoju zawodowym studentów WSH  organizujemy liczne cykle z pracodawcami, informujące o możliwości rozpoczęcia płatnych praktyk, staży czy podjęcia zatrudnienia w firmach, z którymi współpracuje Uczelnia. Jedno z takich spotkań odbędzie się w dniu 13 marca 2018 roku w siedzibie uczelni przy Traugutta 61a.

Tym razem naszą prowadzącą będzie Pani Karolina Wójcik z międzynarodowej firmy Algoos Company, która opowie o pracodawcach i warunkach zatrudnienia u hiszpańskich, greckich i portugalskich pracodawców. Dla nich też przeprowadzi rekrutację.

Co ważne – każdy zakwalifikowany student otrzyma dofinansowanie z programu Erasmus+ w wysokości 550 euro na miesiąc, jak również wynagrodzenie od pracodawcy – od 350 do nawet 800 euro na miesiąc!!! U większości pracodawców zakwaterowanie i wyżywienie studenci otrzymują gratis!

13 marca 2018, godz. 11:30, kampus Traugutta, sala C4 – zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x