skype wsh radom
rekrutacja online

Alkoholizm – jak sobie z nim radzić?

Uzależnienie od alkoholu stanowi nadal jeden głównych problemów psychospołecznych współczesnego Europejczyka. W Polsce ostatnimi laty wyraźnie wzrosło spożycie alkoholu. O ile do 2015 roku Polacy spożywali alkohol poniżej średniej europejskiej, o tyle teraz są w czołówce i plasują się tuż za Litwinami. Studenckie Koło Naukowe Psychologii WSH zaprasza na wizytę w Stowarzyszeniu Klub Abstynentów Wzajemnej Pomocy „Victoria”, które odbędzie się 21 marca 2018 r. o godzinie 17.30 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Wjazdowej 4 w Radomiu.

Alkoholizm to nie tylko problem osoby uzależnionej, ale również cierpi z tego powodu jego najbliższe środowisko. Istnieje szereg placówek zajmujących się leczeniem alkoholizmu i pomaganiu osobom uzależnionym w wyjściu z nałogu. Jedną z takich organizacji w Radomiu jest Stowarzyszenie „Victoria”. Specjalnie dla studentów WSH odbędzie się spotkanie z osobami doświadczającymi uzależnienia i współuzależnienia, które opowiedzą o swojej historii związanej z alkoholizmem i sposobami przezwyciężania związanych z nim problemów. W drugiej części spotkania studenci będą mieli możliwość zadawania pytań.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x