skype wsh radom
rekrutacja online

XV Międzynarodowe Targi Szkół Wyższych w Radomiu

Udostępnij

Już po raz kolejny Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu wzięła udział w XV Targach Szkół Wyższych, które co roku odbywają się w naszym mieście.  6 marca od godz. 8.00 do 15.00  spośród 22 szkół wyższych, WSH zaprezentowała najnowszą ofertę edukacyjną 2017/2018  skierowaną do tegorocznych maturzystów i absolwentów szkół średnich, którzy stoją przed wyborem przyszłej Alma Mater

Podczas tegorocznych XV Targów, odbywających się w hali G2 przy ul. Biznesowej w Radomiu przyszli maturzyści mieli szansę zapoznać się z ofertą 10 kierunków studiów licencjackich, posłuchać prezentacji dotyczącej możliwości jakie dają studia w WSH oraz wziąć udział w Konkursie „Wygraj Bilet do Europarlementu”.

W trakcie targów przyszli kandydaci mogli poznać niezwykle sympatyczną grupę studentów z wymiany Erasmus +, którzy chętnie dzielili się doświadczeniami związanymi z atmosferą na uczelni oraz programem Erasmus.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x