skype wsh radom
rekrutacja online

Siła kobiet w życiu społecznym! Katarzyna Lubnauer i Kamila Gasiuk-Pihowicz w WSH!

Siła kobiet jest niezwykle cenna w życiu społecznym i politycznym. Świetnie zorganizowane żony i matki potrafią doskonale prowadzić dom i jednocześnie pracować na etacie, prowadzić własne firmy a nawet działać w różnych organizacjach! Chcą czegoś więcej – realizować swoje pasje i zainteresowania, pomagać, działać – i robią to z sukcesami! Jesteś silną i niezależną kobietą, która chce zainspirować się do nowych wyzwań, a może jesteś nieśmiała, ale chciałabyś wreszcie wziąć los w swoje ręce? Zapraszamy wszystkie panie na wyjątkowy Wykład Otwarty pt: „Siła kobiet w życiu społecznym” Katarzyny Lubnauer  oraz Kamili Gasiuk-Pihowicz, który odbędzie się w dniu ich święta –  8 marca o godz.  10:30 w murach WSH przy ul. Traugutta 61 a w Radomiu

Katarzyna Lubnauer

Dr matematyki, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Łódzkiego, wykładowczyni i naukowiec. Popularyzatorka nauki, przez kilka lat członek Komitetu Organizacyjnego Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi, rokrocznie współorganizowała imprezy festiwalowe z dziedziny matematyki i informatyki dla dzieci I młodzieży w Łodzi. Jedna z inicjatorek „Świeckiej szkoły”, obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. Współtwórczyni programu Nowoczesnej. Sternik morski, instruktor żeglarstwa. Matka i żona.

Kamila Gasiuk-Pihowicz

Przewodnicząca Klubu Poselskiego .Nowoczesna. Wiceprzewodnicząca zarządu partii .Nowoczesna. Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Reformy Wymiaru Sprawiedliwości oraz Zespołu ds. Ładu Konstytucyjnego i Praworządności. Członkini sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Do lutego 2018 r. członkini Komisji do Spraw Unii Europejskiej. Do czerwca 2016 r. członkini Komisji Zdrowia. Prawniczka, ekonomistka. Łączy doświadczenie z sektora biznesowego ze znajomością specyfiki administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych. W Sejmie zajmuje się przede wszystkim tematyką wymiaru sprawiedliwości oraz jakością stanowienia prawa.

ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x