skype wsh radom
rekrutacja online

REBT w terapii osób uzależnionych – spotkanie Koła Naukowego Psychologii

Uzależnienia od substancji psychoaktywnych oraz czynności zalicza się do jednych z najczęściej występujących problemów psychologicznych i zdrowotnych współczesnego człowieka. Jeśli jesteś ciekawy jak wygląda autentyczna i profesjonalna sesja psychoterapii osoby uzależnionej z wykorzystaniem nowoczesnych form leczenia typu REBT, zapraszamy Cię na najbliższe spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Psychologii, które odbędzie się 7 lutego 2018 o godz. 16.30 w sali C-4 przy ul. Traugutta 61a. 

Oprócz powszechnie występujących uzależnień od alkoholu, czy tytoniu identyfikuje się wciąż nowe rodzaje uzależnień takie jak: uzależnienie od internetu, zakupoholizm, patologiczny hazard, zaburzenia odżywiania czy nadmierne uprawianie ćwiczeń fizycznych. Jedną z nowoczesnych form leczenia uzależnień jest terapia racjonalno-emotywna (REBT) stworzona przez Alberta Ellisa – współtwórcę podejścia poznawczo-behawioralnego w psychoterapii.

Podczas spotkania koła obejrzymy  film w wersji szkoleniowej, ukazujący sesję terapii prowadzoną legendarnego psychoterapeutę Alberta Ellisa, który demonstruje swoje podejście terapeutyczne w pracy z trudnym klientem.

Więcej informacji udziela:
opiekun Koła Psychologii
dr Paweł Nowak
pnowak@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x