skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

Stypendium Ministra dla Jadwigi Kraś!

Jadwiga Kraś – studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Administracja otrzymała Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. Tym samym Pani Jadwiga dołączyła do grona 96 studentów WSH, którzy już otrzymali to cenne wyróżnienie!

Studia w WSH w Radomiu umożliwiły mi ogromny rozwój osobisty. Poprzez aktywność w kołach zainteresowań, udział w licznych konferencjach oraz publikacje w czasopismach naukowych przełożyły się na sukces w postaci Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia naukowe. Zdobyte stypendium i dyplom świadczą o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych – a ciężką pracą można osiągać zamierzone cele! Warto marzyć i sięgać po najwyższe laury. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu pomogła mi w spełnieniu tych marzeń – Jak podkreśliła studentka, odbierając dyplom podpisany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Jarosława Gowina.

Na wniosek Rektorów Uczelni, Komisja MNiSW przyznaje stypendia studentom za publikacje w wydawnictwach naukowych, wybitne osiągnięcia w nauce, udział punktowanych konferencjach, prowadzenie badań oraz aktywność w organizacjach naukowych. Do oceny wniosków został powołany Zespół do spraw oceny wniosków o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia, w którego skład wchodzi 24 ekspertów, reprezentujących siedem obszarów nauki i sztukę.

W roku akademickim 2017/2018 Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o przyznaniu 645 stypendiów studentom a każdy stypendysta musiał uzyskać, co najmniej: 10 pkt – w przypadku studentów oraz 65 pkt – w przypadku doktorantów.

W roku akademickim 2017/2018 wysokość stypendium ministra dla studenta wynosi 15.000 zł a w przypadku doktoranta 25.000 zł.

Gratulujemy Pani Jadwidze dołączenia do grona tegorocznych stypendystów i życzymy kolejnych, naukowych laurów i wyróżnień!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x