skype wsh radom
rekrutacja online

Szlachetna Paczka – pomogliśmy potrzebującym!

Udostępnij

Celem akcji, odbywającej się po raz piąty w Wyższej Szkole Handlowej, było wsparcie rodzin z regionu radomskiego, będących w trudnej sytuacji materialno – bytowej, objętej działaniem Wolontariuszy Szlachetnej Paczki w Radomiu. Tegoroczna edycja Szlachetnej Paczki w WSH, dzięki zaangażowaniu Wolontariuszy, ofiarności studentów i pracowników naszej Uczelni, pozwoliła wesprzeć trzy rodziny.

W ramach akcji zakupiliśmy i przekazali rodzinom: poduszki, kołdry, 2 komplety pościeli, koce, żelazko. Po raz kolejny udało się nam wesprzeć rodzinę zastępczą z Radomia, która pod swoją opieką ma trójkę niepełnosprawnych dzieci: Gosię, Jasia i Marcelka. Dzieci dostały książeczki, tornister, butelkę, piłkę, rękawice bramkarza, ubrania, rajstopki oraz pluszowe zabawki grające. Po raz pierwszy pomogliśmy rodzicom  bliźniaków, wcześniaków Małgorzatę i Mikołaja Solarskich, które z uwagi na skrajne wcześniactwo  i opóźnienie psycho – ruchowe wymagają ciągłej rehabilitacji. W ramach Akcji Szlachetna Paczka, dla tych dzieci,  zostały wykupione zabiegi rehabilitacyjne.

Akcję Szlachetna Paczka, koordynowało Studenckie Koło Naukowe Młodych Pedagogów, we współpracy z Samorządem Studenckim oraz Studencką Organizacją ,,Wolontariat”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia paczki w WSH w Radomiu. Dzięki Wam, mogliśmy sprawić, że i dla innych święta były nieco radośniejsze i szczęśliwsze.

Serdecznie dziękujemy

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x