skype wsh radom
rekrutacja online

Spotkanie wigilijne Społeczności WSH

Udostępnij

Wigilijna wieczerza jest dla katolików w Polsce jedną z najważniejszych kolacji w roku. To nie tylko czas pojednania, ale także integracji i powrotu do polskiej tradycji. Nawiązując do tego polskiego obyczaju, 19 grudnia w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61 a odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Społeczności Akademickiej.

Przy suto zastawionym stole o godz. 13.00 spotkali się studenci, wykładowcy oraz pracownicy, by złożyć sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz podzielić się opłatkiem. Wigilia to także czas kolędowania  – wspólnie  zaśpiewaliśmy kolędy a także skosztowaliśmy tradycyjnych wigilijnych potraw.

Fragment pisma świętego, dotyczący Narodzenia Chrystusa przeczytał Dziekan Wydziału Nauk Społecznych – dr Andrzej Gołębiowski. Program artystyczny przygotowali studenci WSH.

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x