skype wsh radom
rekrutacja online

Problemy osób niepełnosprawnych

Udostępnij

Uczelnie wyższe są coraz lepiej przygotowane na problemy i potrzeby osób niepełnosprawnych, warto jednak stale podnosić kwalifikacje i szkolić się w zakresie rozwiązań oraz możliwości lepszej integracji osób niepełnosprawnych w środowisku akademickim. Z tej okazji w dniu 14 grudnia 2017 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zorganizowała Konferencję metodyczno – szkoleniową na temat: Środowisko akademickie wobec problemu osób niepełnosprawnych. Konferencja odbyła się w budynku WSH przy ul. Mazowieckiego 7a.

Celem konferencji było zwrócenie uwagi na problemy osób niepełnosprawnych, studiujących na polskich uczelniach. Wspólne spotkanie naukowców i praktyków zajmujących się problematyką oraz osób niepełnosprawnych było okazją do wzajemnej integracji, wymiany poglądów i doświadczeń na temat przeżywania niepełnosprawności. Podczas konferencji obok panelu naukowego, odbyły  się warsztaty szkoleniowe i metodologiczne adresowane do osób niepełnosprawnych oraz środowisk, pracujących w obszarze niepełnosprawności.

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x