skype wsh radom
rekrutacja online

Rajd po Puszczy już za nami!

Udostępnij

W ramach popularyzacji turystyki pieszej, integracji studentów i promocji aktywności fizycznej, Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich zaprosił  środowisko akademickie na mikołajkowy, integracyjny rajd pieszy do Puszczy Kozienickiej.

Wędrując szlakiem turystyczno-krajoznawczym, poznaliśmy walory Puszczy, a specjalnie wytyczonym szlakiem przeszliśmy do Źródeł Królewskich. Ścieżka „Królewskie Źródła” stanowi element programu edukacji leśnej Nadleśnictwa Kozienice. Jej usytuowanie w pobliżu rezerwatu „Źródło Królewskie” pozwala na poznanie większości zagadnień związanych z gospodarką leśną i charakterystyką przyrodniczą Nadleśnictwa. Drogę umilił nam śpiew studentów z Ukrainy oraz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu Międzynarodowego „Arki”.

Na zakończenie rajdu, w dobrych humorach, lekko zmęczeni, przy deszczowej aurze ogrzaliśmy się przy ognisku i wzmocniliśmy pieczonymi kiełbaskami!

Dziękujemy studentom za udział 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x