skype wsh radom
rekrutacja online

Coaching w wychowaniu – warsztaty

W procesie wychowania oraz edukacji młodego człowieka ważny jest autorytet rodzica – opiekuna. Jak go budować, jak jak stać wiarygodnym? Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych zaprasza na warsztaty Coaching w wychowaniuwarsztaty, które odbędą się 10.12.2017  (niedziela)  godz. 13.15-14.50, sala C – 4, ul. Traugutta 61a i mają na celu pomoc pedagogom w zdobyciu odpowiednich kompetencji coachingowych

Celem warsztatów jest rozwijanie kompetencji coachingowych  przydatnych w procesie edukacji i wychowania dziecka. Kompetencje te wzmacniają nauczycieli i pedagogów w ich działaniach zawodowych oraz pozwalają rozwijać potencjał ucznia w szkole. Pomagają tworzyć przyjazną przestrzeń psychiczną w pracy, tak aby wpływała ona na proces uczenia dzieci i młodzieży.

Warsztaty poprowadzi Alina Basak – doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, wykładowca Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, nauczyciel dyplomowany, coach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują certyfikat.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x