skype wsh radom
rekrutacja online

Rajd do Puszczy Kozienickiej!

W ramach popularyzacji turystyki pieszej, integracji studentów i promocji aktywności fizycznej, Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich zaprasza wszystkich studentów na mikołajkowy rajd pieszy do Puszczy Kozienickiej.

Wędrując szlakiem turystyczno-krajoznawczym poznamy walory puszczy, ale także ciekawostki dotyczące polskiej kultury i zwyczajów. Specjalnie wytyczonym szlakiem przejdziemy do Źródeł Królewskich. Ścieżka „Królewskie Źródła” stanowi element programu edukacji leśnej Nadleśnictwa Kozienice. Jej usytuowanie w pobliżu rezerwatu „Źródło Królewskie” pozwala na poznanie większości zagadnień związanych z gospodarką leśną i charakterystyką przyrodniczą Nadleśnictwa. Wędrując po ścieżce, poznamy wyjątkowo piękne zakątki przyrody, być może zobaczymy zwierzęta żyjące w puszczy, napijemy się wody z „Królewskiego Źródełka”, dowiemy się jak wzrasta las i jak go chronić przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Na zakończenie rajdu zaplanowane jest ognisko i pieczenie kiełbasek.

Udział jest całkowicie bezpłatny, a jedyne co musisz zrobić, to zgłosić swój udział wysyłając mejla na: pmarcinkiewicz@wsh.pl lub pchojnacki@wsh.pl

Wyjazd – kampus – ul. Traugutta 61 a 6 grudnia 2017 r. o godzinie 9.00,  powrót ok. 14.00.

Zbiórka 8.50! Czekamy na Ciebie!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x