skype wsh radom
rekrutacja online

Departament Języków Obcych WSH zaprasza na kursy językowe

Od października 2017 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu startuje Departament Języków Obcych! W ramach Departamentu prowadzimy kursy językowe skierowane do dzieci, młodzieży, studentów, osób dorosłych jak i seniorów. Chcesz profesjonalnie władać językiem obcym w mowie i piśmie? Skorzystaj z oferty, znajdziesz w niej kursy językowe, które pomogą Ci uwierzyć w swoje kompetencje lingwistyczne!

W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy języka angielskiego czy niemieckiego, ale również kursy języków rzadkich oraz cała gama kursów języków specjalistycznych. Profesjonalizm, nowoczesne techniki nauczania, doskonała kadra dydaktyczna, konkurencyjne ceny oraz wiele dodatkowych atrakcji to nasze atuty. Dołożymy wszelkich starań, aby nauka w WSH była wyjątkowym czasem, pozwalającym rozwinąć kompetencje językowe i dobrze się przy tym bawić!

Wykorzystując 20-letnie doświadczenie w nauczaniu, gwarantujemy  naszym kursantom  edukację na najwyższym poziomie, skuteczność nauczania i zadowolenie. WSH jest ośrodkiem egzaminacyjnym, w którym nasi uczniowie i kursanci mogą przystąpić do egzaminów na powszechnie uznawane i cenione międzynarodowe certyfikaty językowe. W naszej ofercie znajdują się  certyfikaty, takie jak: TOIEC , TOEFL, WiDaF czy TFI, które potwierdzają zdobytą wiedzę na poziomie międzynarodowym.  Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Departamentu Języków Obcych.

OFERTA Departamentu Języków Obcych

OFERTA CENOWA Departamentu Języków Obcych

Kontakt:

Katarzyna Dusińska

mail: djo@wsh.pl

tel. 603  441 717

Zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x