skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w Samsungu

Udostępnij

Lotnisko, restauracja, hotel, galeria handlowa, fabryka? We wszystkich tych miejscach obecna jest technologia firmy Samsung. Podczas wizyty studyjnej w warszawskiej siedzibie firmy Samsung studenci Wyższej Szkoły Handlowej, w Radomiu mogli poznać najnowsze rozwiązania technologiczne towarzyszące nam na co dzień (IoT, Smart Signage, nowoczesne biuro i dom).  

Podczas spotkania zostały zaprezentowane rozwiązania technologiczne dedykowane dla firm działających w branżach t.j. hotelarstwo, gastronomia czy telekomunikacja. Zaprezentowane zostały najnowsze systemy komunikacji wizualnej oraz rozwiązania funkcjonujące w inteligentnych budynkach. Jak podkreślali pracownicy prowadzący spotkanie urządzenia firmy Samsung pozwalają np. bezobsługowo zarządzać treściami wyświetlanymi na monitorach umieszczonych we wszystkich oddziałach danej firmy w Polsce, czy przesyłać informacje o aktualnych ofertach na urządzenia mobilne klientów odwiedzających sklepy sieci handlowych, bez względu w którym mieście w Polsce dokonują zakupów. Nie zabrakło również pytań na temat programów stażowych organizowanych w firmie Samsung a także o możliwościach zatrudnienia. Serdecznie dziękujemy pracownikom showroomu za przeprowadzenie prezentacji oraz wszystkim studentom za udział w wizycie i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanym przez Biuro Kariery WSH.

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania!

Mieliśmy również możliwość sprawdzenia technologii i zabezpieczeń ochronnych przed wandalami 🙂

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x