skype wsh radom
rekrutacja online

Zwiedziliśmy Kraków i okolice!

Udostępnij

17 i 18 listopada 2017 zwiedziliśmy urokliwe zakątki dawnej stolicy Polski. W trakcie 2-dniowej wycieczki do miasta królów Polski towarzyszyły studentom niezwykłe emocje. Cofnęliśmy się do czasów renesansu, szlakiem niezwykłej historii. Odwiedziliśmy miejsca kultowe dla polskiej kinematografii, poczuliśmy niezwykły klimat miasta wielu kultur. Studentów urzekła architektura, która obecnie znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO

W pierwszym dniu wizyty (17.11) zobaczyliśmy dzielnicę żydowską – Kazimierz, katedrę na Wawelu, Collegium Maius, „Okno Papieskie”, Rynek Starego Miasta, Kościół Mariacki, Sukiennice i Galerię Malarstwa Polskiego. Następnego dnia wybieraliśmy się za Kraków do Wieliczki, gdzie zwiedziliśmy jedną z najsłynniejszych kopalni soli. Ostatnim etapem wycieczki był Zamek oraz Muzeum na Zamku w Pieskowej Skale na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

     
     

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x