skype wsh radom
rekrutacja online

„Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga” – Konferencja

W dniu 7 listopada 2017 roku w godzinach 10.30-14.00 w Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a (sala Auditorium Primum) odbędzie się konferencja inaugurująca kampanię pod nazwą „Narkotyki, dopalacze – nie tędy droga”, skierowaną do dyrektorów, pedagogów i psychologów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu garnizonu mazowieckiego.

Głównym jej celem jest zwiększenie poziomu wiedzy nauczycieli i rodziców o zagrożeniach związanych z narkotykami i dopalaczami, jak również kształtowanie świadomości wśród dzieci i młodzieży szkolnej na temat negatywnego wpływu środków odurzających na człowieka oraz skutkach prawnych z tym związanych. Kampania na terenie województwa mazowieckiego będzie cyklem spotkań regionalnych w Delegaturach podległych Kuratorium Oświaty w Warszawie, rad pedagogicznych, wywiadówek oraz debat międzyszkolnych w szkołach województwa mazowieckiego.

Organizatorami konferencji są Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie w partnerstwie z Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu.

PROGRAM KONFERENCJI NAUKOWEJ

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x