skype wsh radom
rekrutacja online

Kierunek Informatyka z pozytywną oceną PKA!

Udostępnij

W dniach 18-19.05.2017r. na Wydziale Studiów Strategicznych i Technicznych odbyła się wizytacja Polskiej Komisji Akredytacyjnej oceniającej jakość kształcenia na kierunku Informatyka.

Uchwałą Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 21 września 2017 r. kierunek Informatyka otrzymał ocenę pozytywną. Przedmiotem oceny PKA była koncepcja kształcenia, badania naukowe, programy i plany studiów, skuteczność wewnętrznego Systemu Jakości Kształcenia, kadra prowadząca zajęcia dydaktyczne, umiędzynarodowienie kształcenia, infrastruktura wykorzystywana w procesie dydaktycznym oraz współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Dzięki takiej ocenie studenci oraz absolwenci kierunku mogą być pewni, że ich studia spełniają wymogi i standardy przyjęte na innych polskich i zagranicznych uczelniach, a uzyskana wiedza jest kapitałem, który pozwoli ubiegać się o pracę w renomowanych firmach i instytucjach.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x