skype wsh radom
rekrutacja online

Samorząd Studentów WSH – wybraliście swoich przedstawicieli!

Udostępnij

20 i 21 października 2017 roku zdecydowaliście o wyborze nowego składu Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów WSH. Drogą demokratycznych wyborów studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wybrali nowego Przewodniczącego Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów jego zastępcę oraz sekretarza. Sprawdź, kto od nowego roku akademickiego będzie reprezentował Twoje sprawy w WSH!

Nowy skład Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów WSH:

Mariya Hadubyak – Przewodnicząca Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów WSH. Studentka pierwszego roku studiów licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Interesuje się tańcem, gram w teatrze, strzelam z broni pneumatycznej! Masz pomysł, chcesz zorganizować spotkanie, konferencję, wernisaż? Pomogę w organizacji i w rozwiązaniu każdego problemu!

Nadia Teslenko – Zastępca Przewodniczącej Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów WSH. Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika. Będę wspierała studentów ambitnych i dążyła do przetwarzania spraw organizatorskich w fajną przygodę!

Laura Matecka – Sekretarz Prezydium Parlamentu Samorządu Studentów WSH.

Gratulujemy i życzymy sukcesów !

Sprawdź, kto jeszcze będzie reprezentował Twoje sprawy w Parlamencie Samorządu Studentów WSH!

SAMORZĄD STUDENTÓW WSH 2017/2018

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x