skype wsh radom
rekrutacja online

Studenckie Otrzęsiny 2017!

Powszechnie znane otrzęsiny wielu osobom kojarzą się ze średniowiecznymi rytuałami znęcania, nękania czy poniżania osób z niższych hierarchią. W tamtych czasach były formą rytuały przejścia w nowy etap życia. W dzisiejszych jednak czasach stały się formą świetnej, studenckiej zabawy, której celem jest zapoznanie nowych, nieśmiałych żaków, często zagubionych w akademickiej rzeczywistości, ze światem studenckich zwyczajów i tradycji, a przy tym są fantastyczną okazją do integracji.

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w pierwszej, inaugurującej nowy rok akademicki 2017/18 imprezie integracyjnej, w trakcie której nie zabraknie licznych animacji i konkursów tanecznych z nagrodami.

Będziemy bawić się przy najlepszych hitach ostatnich 5 lat, imprezę poprowadzi znany, radomski wodzirej – DJ Pająk. Dla pierwszych 200 osób vouchery na darmowe piwko.

Wstęp wolny za okazaniem legitymacji studenckiej WSH.

Start 27 października 2017r. o godzinie 20:00 w radomskim Archiwum Club przy ul. Grzecznarowskiego 2.

Serdecznie zapraszamy! 🙂 🙂 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x