skype wsh radom
rekrutacja online

Wzmacnianie więzi w rodzinie – warsztaty pedagogiczne

Radomska Akademia Rozwiązywania Problemów Wychowawczych zaprasza rodziców, wychowawców i studentów na pierwsze w tym roku akademickim warsztaty pedagogiczne dotyczące wychowania młodego człowieka. Tym razem tematem będzie: „Wzmacnianie więzi w rodzinie i ich rola w procesie wychowania dziecka”

Podczas warsztatów zdefiniujemy pojęcie więzi, omówimy rodzaje więzi zastanowimy się jaką rolę pełnią one w procesie wychowania dziecka oraz będziemy poszukiwać sposobów budowania tych więzi w środowisku rodzinnym.

Prowadząca: Agnieszka Sadowska – doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, specjalista pedagogiki opiekuńczej; magister pedagogiki specjalnej w zakresie oligofrenopedagogiki i tyflopedagogiki; Manager Innowacji i Transferu Wiedzy, Manager Promocji Nauki oraz Manager Zdrowia Publicznego w zakresie Zarządzania i Ekonomiki w Ochronie Zdrowia. Autorka publikacji naukowych o funkcjonowaniu rodzinnych placówek opiekuńczych w warunkach transformacji polskiego systemu opieki nad osieroconym dzieckiem oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. Wykładowca na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Warsztaty odbędą się 22.10.2017  (niedziela) o godz. 10.30-12.00, sala C – 1, ul. Traugutta 61a

Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy otrzymują certyfikat.

Zapraszamy 😉

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x