skype wsh radom
rekrutacja online

Płatne praktyki- Grecja, Cypr, Hiszpania, Portugalia

Udostępnij

Półwysep Iberyjski od wieków był smacznym kąskiem dla władców starożytnych państw. Zdobywcami Półwyspu byli między innymi:  Celtowie, Fenicjanie, Grecy Kartagińczycy. W II wieku p.n.e. na półwyspie pojawili się także Rzymianie a w kolejnych wiekach także Arabowie – teraz czas na studentów WSH! Mogą oni podbić nie tylko Hiszpanię i Portugalię, ale również Cypr i Grecję. Czekają na nich: Rodos, Kreta, Kos, Korfu, Zakintos, Ayia Napa, Pafos, Limassol, Baleary czy Wyspy Kanaryjskie.

Studenci Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu wzięli udział w spotkaniu informacyjnym z Asystentką Dyrektora Algoos Study, Work and Travel INC- Panią Karoliną Wójcik- zaproszoną przez Dział współpracy z zagranicą i praktyk studenckich oraz Biuro Kariery do przedstawienia oferty płatnych, wakacyjnych praktyk w ramach programu Erasmus+.

Udział w programie  ma wiele zalet! Studenci nie tylko otrzymują dofinansowanie w wysokości od 450-600 euro, zawierają nowe, długoletnie znajomości, nabywają nowych kompetencji i doświadczeń, szlifują język, ale również w krótkim okresie wakacji mogą zarobić dodatkowe środki finansowe, które mogą przeznaczyć na pokrycie czesnego za kolejne semestry nauki. Firma Algoos, z którą współpracujemy od lat dba o naszych studentów w krajach mobilności, załatwia wszelkie formalności, znajduje miejsce praktyki, utrzymuje stałe kontakty z pracodawcami, zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie studentom i odbiór z lotniska.

Spotkanie odbyło się w dniu 26 października 2017 r. w sali C4 przy ul.Traugutta 61a.

Dziękujemy Studentom za udział! 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x