Dziesiąta już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest wydarzeniem międzynarodowym, celem którego jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, ich aktywnej postawy wobec życia, pokazanie młodym ludziom alternatywnej ścieżki kariery, zainspirowanie oraz pobudzenie w nich odwagi do podjęcia wyzwania, jakim jest rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Celem debaty jest wymiana poglądów osób zarządzających organizacjami dotyczących rozwoju innowacji, wdrażania nowych technologii, podnoszenia jakości świadczonych usług i wytwarzanych produktów, budowania i promowania wartości wyznawanych przez organizację oraz określenia barier we współczesnym zarządzaniu.
Rozważania toczyć się będą w czterech obszarach tematycznych tj.:
- Wyzwania współczesnego rynku pod kątem jakości produktów/usług;
- Współczesne wartości organizacji, wartości pracowników;
- Turkusowe organizacje na rynku lokalnym;
- Największe bariery w zarządzaniu organizacją.
Pragniemy, aby wynikiem dyskusji była pogłębiona eksploracja kluczowych zadań i problemów badawczych związanych z rozwojem przedsiębiorczości zarówno na rynku lokalnym, regionalnym jak i na rynku międzynarodowym, a zapoczątkowany w kwietniu 2016r Panel Dyskusyjny wspomagał szeroką wymianę poglądów związanych ze współczesnym zarządzaniem oraz ze społeczną odpowiedzialnością prowadzenia działalności gospodarczej. Celem nadrzędnym Panelu jest kreowanie postaw przedsiębiorczych wśród studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.
Do udziału w debacie zostali zaproszeni i potwierdzili swoją aktywność przedstawiciele lokalnych organizacji funkcjonujących w różnych branżach
Prelegenci:
- Jarosław Szewczyk, Prezes Zarządu, Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. z o.o.
- Izabela Mikulska-Pysiak, Branch Manager, Randstad Polska Sp. z o.o.
- Katarzyna Rus, Dyrektor Zarządzająca, AG Centrum
- Łukasz Stokowski, Dyrektor ds. Jakości, STALGAST Radom Sp. z o.o.
Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy kadrę naukowo-dydaktyczną, specjalistów w dziedzinie zarządzania, ekonomii, prawników, psychologów, pedagogów, etyków, bankierów, oraz praktyków reprezentujących różne organizacje lokalne i międzynarodowe. Wynikiem debaty będzie analiza rozważań poruszanych obszarów tematycznych oraz poszukiwanie właściwych kierunków dalszego rozwoju zarządzania na współczesnym bardzo konkurencyjnym rynku.
KOMITET ORGANIZACYJNY PANELU DYSKUSYJNEGO
- dr Andrzej Gołębiowski – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych WSH
- dr Iwona Kurkiewicz – wykładowca WSH
- Rafał Grzeszczyk – Urząd Miejski we Radomiu
- Przewodnicząca KNMM – Inna Kalinovska