skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowy Dzień Mediacji

Mediacja jest pomocną metodą rozwiązania sporów, która może być zastosowana we wszelkich problemach relacji międzyludzkich. Prowadzona jest zarówno w sprawach sądowych, jak i prywatnych. Może dotyczyć m.in. sporów rodzinnych, pracowniczych, rówieśniczych, sąsiedzkich, szkolnych, gospodarczych czy międzynarodowych.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu włącza się w tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji i zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów WSH na wykład poświęcony mediacji, który odbędzie się w dniu 19.10.2017 roku o godz. 12.00. w sali nr VII Sądu Okręgowego w Radomiu przy ul. Piłsudskiego 10. Podczas wykładu będzie można dowiedzieć się o tym, kto może zostać mediatorem, jakie sprawy mogą być rozwiązywane na drodze mediacji, jak wygląda przebieg postępowania mediacyjnego oraz jakie korzyści płyną z mediacji.

Spotykamy się 19.10.2017 roku o godz. 11.40 w holu głównym WSH, ul. Traugutta 61a, skąd udamy się do siedziby Sądu Okręgowego.

Więcej informacji udziela:
dr Paweł Nowak
e-mail: pnowak@wsh.pl

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x