skype wsh radom
rekrutacja online

WSH Patronem Kina Konesera!

Udostępnij

Z radością oznajmiamy, że Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu objęła Patronatem cykl filmowy Kino Konesera, realizowanego przez Kino Helios w Radomiu. W ramach współpracy, będziemy mogli obejrzeć niezwykle interesujące produkcje filmowe, dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych, cechujące się niebanalną fabułą i inteligentnym humorem, często związane z wielokulturowością, religiami świata, podróżami i niezwykłymi odkryciami wyjątkowych ludzi.

Każdemu seansowi będzie towarzyszył wykład wprowadzający a po seansie przewidziana jest dyskusja na temat filmu, w ramach Akademickiego Klubu Filmowego, będącego forum wymiany myśli i poglądów oraz emocji towarzyszącym nam podczas i po projekcji. Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką WSH, a w szczególności naszych studentów, do włączenia się w ten nowy cykl wydarzeń kulturalnych.

Bieżące informacje na temat najbliższych seansów

Zapisy na seanse oraz informacje na temat Akademickiego Klubu Filmowego:

dr Andrzej Gołębiowski

agolebiowski@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x