skype wsh radom
rekrutacja online

Zostań Przewodniczącym Samorządu Studenckiego!

Masz w sobie charyzmę przywódcy? Lubisz działać na rzecz innych? Chcesz stać się częścią Samorządu Studenckiego? Jeśli tak – weź udział w Wyborach do Samorządu Studenckiego.

Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Handlowej jest podstawowym organem studenckim, którego zadaniem jest ochrona praw studentów, reprezentowanie studentów, inicjowanie życia kulturalno – rozrywkowego na uczelni oraz dbanie o sprawy socjalno – bytowe studentów. W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego przeprowadzone zostaną wybory do Parlamentu Studentów WSH, organów kolegialnych WSH oraz komisji branżowych. Osoby zainteresowane kandydowaniem na Stanowisko Przewodniczącego Parlamentu Studentów WSH prosimy o przysyłanie swojej kandydatury, zawierającej krótki opis i zdjęcie na adres: samorzad@wsh.pl do dnia 19.10.2017. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 609-115-192.

Wybory na stanowisko Przewodniczącego Parlamentu Studentów WSH, jego zastępcy oraz sekretarza, a także przedstawicieli studentów do organów kolegialnych i komisji branżowych, odbędą się w dniach :

20.10.2017 (godz. 10.00 12.00) 

21.10.2017 (godz. 10.00 – 12.00)

w budynku Wyższej Szkoły Handlowej, przy ulicy Traugutta 61 a.

ZAPRASZAMY 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x