skype wsh radom
rekrutacja online

Tegoroczni Erasmusi w WSH!

Udostępnij

Blisko 90-cio osobowa grupa studentów z wymiany międzynarodowej programu Erasmus+, rozpocznie niebawem zajęcia w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Łącznie w jubileuszowym roku akademickim 2017/18 w murach uczelni będzie się kształcić  ponad 200 obcokrajowców. Część z nich wybrała zajęcia prowadzone w języku angielskim, część zaś skorzystała z oferty polskojęzycznej.

Uczelnia bierze udział w programie wymiany studentów i pracowników już od kilkunastu lat, najpierw uczestniczyliśmy w programie LLP, Leonardo da Vinci a teraz w programie Erasmus+. Partycypacja w tego typu programach to nieoceniony wachlarz korzyści, poszerzenie umiejętności językowych, wiedzy, nowe możliwości współpracy, liczne szkolenia, konferencje itp. „Nasi” Erasmusi reprezentują Turcję , Hiszpanię, Portugalię, Ghanę, Azerbejdżan, Grecję, Mołdawię, Rumunię, Bułgarię, Somalię, Republikę Malawi, Kirgistan czy Tadżykistan. Tylko w ciągu ostatnich 5 lat gościliśmy na studiach blisko 700 studentów z różnych uczelni.

Tegoroczni studenci zostali się z uczelnią, akademikami, teraz kolej na integrację, wspólne studia, imprezy i wycieczki.

Życzymy naszym Erasmusom udanego pobytu w Polsce, w Radomiu, a przede wszystkim w WSH! 🙂

erasmus WSH 2017/2018

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x