skype wsh radom
rekrutacja online

Nurkuj z nami – zapisz się na kurs!

Jeśli marzysz o podwodnych wojażach, lubisz nurkowanie a woda to twój żywioł Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza wszystkich studentów na kurs nurkowy – Open Water Diver. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 października 2017 o godz. 17.00. Przyjdź i sprawdź czy masz w sobie nutkę podwodnego odkrywcy!

Zapraszamy wszystkich studentów WSH, którzy marzą o nurkowaniu na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie organizacyjne. Odpowiemy na wszystkie wasze pytania, dotyczące szkolenia, sprzętu, treningu, rodzaju i częstotliwości zajęć. Warunkiem udziału w tym spotkaniu są zapisy! Po spotkaniu zdecydujesz czy chcesz wziąć udział w kursie.

Jak wygląda kurs podstawowy?

Okres zimowy wykorzystamy do przeprowadzenia zajęć teoretycznych oraz pierwszych zanurzeń szkoleniowych na basenie. Wiosną, gdy za oknem zrobi się nieco cieplej, wybierzemy się na wody otwarte, gdzie wykonasz przewidziane programem, ostatnie nurkowania kursowe. A potem … cały sezon przed Tobą na szlifowanie umiejętności i poznawanie podwodnego świata.

Po ukończeniu szkolenia Open Water Diver, zdobędziesz certyfikat, uprawniający do nurkowania do głębokości 18 metrów, wydany przez międzynarodową organizację szkoleniową Scuba Diving International. Podczas jego trwania posiądziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci cieszyć się pięknem podwodnego świata w sposób bezpieczny i komfortowy.

Dla studentów WSH specjalna oferta cenowa – zamiast 1200 zł – 500 zł za cały kurs! Zapewniamy sprzęt nurkowy!

Chcesz wziąć udział w spotkaniu – zapisz się!

Zgłoszenia przyjmuje:

Paulina Marcinkiewicz, e-mail: pmarcinkiewicz@wsh.pl, 

Inspiracji szukaj na http://okeanos.net.pl/

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x