skype wsh radom
rekrutacja online

Konkurs na LOGO Legii Akademickiej WSH rozstrzygnięty!

Udostępnij

Komisja rozstrzygnęła konkurs na oficjalne LOGO Legii Akademickiej Wyższej Szkoły Handlowej w  Radomiu. Spośród nadesłanych prac, miejsce pierwsze zajął projekt Pani Moniki Marszałek, studentki I roku studiów pierwszego stopnia, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne. 

Pani Monika, zgodnie zasadami konkursu, w ramach nagrody dniu 5 listopada w Aeroklubie Radomskim odbyła powietrznej przygody w samolocie turystycznym. Przed lotem zdradziła, że jest to jej pierwszy lot w życiu. Jednak po wylądowaniu, zachowywała się jak prawdziwy profesjonalista – nie zdradzała większych emocji.

Zgodnie z zasadami konkursu projekt logo Legii Akademickiej WSH miał nawiązywać do oficjalnego herbu WSH w Radomiu oraz do tradycji  oręża polskiego. Spośród nadesłanych prac, projekt Pani Moniki Marszałek był najbardziej zbliżony do założeń konkursowych.

GRATULUJEMY 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x