skype wsh radom
rekrutacja online

Konkursy dla absolwentów!

Udostępnij

Wyższa Szkoła Handlowa dbając o ciągły rozwój oraz podnoszenie jakości kształcenia zachęca absolwentów do udziału w ogólnopolskich konkursach m.in. Absolwent Roku 2017, XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską oraz XII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Laureaci konkursów otrzymują nie tylko prestiżowe wyróżnienia ale także nagrody finansowe. Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.mojestypendium.pl gdzie można znaleźć informacje o aktualnych konkursach.

 

XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”

XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską z zakresu konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego. Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi blisko 50 tys. zł oraz uroczysta oprawa gali finałowej.

Na prace konkursowe czekamy do 23 października br., a kartę zgłoszeniową wraz z objaśnieniami dotyczącymi konkursu można pobrać pod linkiem http://www.terazpolska.pl/pl/Zglos-prace

XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu.

Celem Konkursu jest podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki biznesu, jego społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co może stanowić ich wkład w budowę kapitału społecznego. Mamy nadzieję, iż ten sposób promowania postaw etycznych wśród studentów i absolwentów wyższych uczelni będzie miał rezultat ich przyszłej bardziej efektywnej praktyce biznesowej.Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne. Do kogo kierowany jest Konkurs? Serdecznie zapraszamy do udziału studentów i absolwentów uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorów prac: licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2013 roku.
Zakres tematyczny prac, które mogą być zgłaszane do Konkursu:
– etyka biznesu,
– zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych,
– społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR),
– ład korporacyjny,
– innowacyjność społeczna w gospodarce,
– dobre praktyki na rynku finansowym,
– przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym.

Jak zgłosić pracę?
Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać: wypełniony formularz zgłoszeniowy (POBIERZ); skan/kopię dokumentu potwierdzającego obronę pracy (zaświadczenia o ukończeniu studiów lub dyplomu); egzemplarz zgłaszanej pracy oraz streszczenie w pliku DOC/DOCX lub PDF. Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: konkurs@kpf.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2017 roku. 
Więcej informacji o Konkursie, w tym sposób zgłoszenia pracy, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.kpf.pl.

 

Więcej informacji udziela:

Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
ul. R. Traugutta 61a, pok. 103
26-600 Radom
tel. 048 363 22 90 w. 45
pchojnacki@wsh.pl
praktyki@wsh.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x