skype wsh radom
rekrutacja online

Wakacyjne praktyki dla studentów!

Udostępnij

Okres wakacyjny dla studentów Wyższej Szkoły Handlowej to nie tylko czas odpoczynku, wyjazdów czy zagranicznych podróży to również okres w którym mogą także zrealizować praktyki zawodowe, staż czy podjąć zatrudnienie. Zachęcamy studentów wszystkich kierunków do zapoznania się z aktualną ofertą praktyk i staży.

Durr Poland S.A.

Dürr Poland jest spółką należącą do Grupy Dürr, powstałą w 1990 roku. Firma macierzysta ma swoją główną siedzibę w Bietigheim-Bissingen w Niemczech, a oddziały Dürr znajdują się w Austrii, Czechach, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Rosji, Słowacji, Hiszpanii, Australii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chinach, Kolumbii, Korei, Indiach, Japonii, Meksyku, Singapurze, Południowej Afryce, Ukrainie i w Stanach Zjednoczonych. Od początku swego istnienia firma specjalizuje się i doskonali w projektowaniu, produkcji, dostawach, montażu, uruchamianiu i serwisie systemów transportu technologicznego głównie dla potrzeb przemysłu samochodowego.
W urządzenia ze znakiem Dürr wyposażone są obiekty lakierni i spawalni światowych koncernów VW, GM, BMW, DC, HYUNDAI w ich zakładach na całym świecie. Firma była również dostawcą rozwiązań technologicznych dla polskich producentów samochodów.

Aktualnie firma DURR poszukuje studentów zainteresowanych realizacją praktyk w jednostkach t.j.:

  • Dział HR
  • Dział Księgowości i podatków
  • Dział Controllingu Finansowego
  • Dział Logistyki
  • Dział Planowania Kontraktów

Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy mile widzialni są studenci ze znajomością jęz. angielskiego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zgłoszeniowej na adres: magdalena.garbacz@durr.com podając w tytule maila „Praktyki WSH Radom”.

 

Miejski Zarząd Drug i Komunikacji w Radomiu

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu pełni funkcję zarządu dróg w zakresie planowania, budowy, modernizacji, nadzoru, utrzymania i ochrony dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych w granicach Radomia, budowy, utrzymania, zarządzania, oznakowania i ochrony dróg wewnętrznych, dla których gmina miasta Radomia jest zarządcą terenu,  wykonywania działań w zakresie zarządzania ruchem oraz strefą płatnego parkowania. Organizuje komunikację publiczną na terenie Radomia, obejmującą: badanie rynku komunikacji publicznej, planowanie rozwoju komunikacji miejskiej, przygotowywanie i udostępnianie informacji o funkcjonowaniu komunikacji, sprzedaż biletów za usługi komunikacji publicznej na zasadzie wyłączności.

Aktualnie MZDiK poszukuje studentów chętnych do realizacji praktyki w Dziale Organizacyjno-Administracyjnym. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres praktyki@wsh.pl, podając w temacie maila „Praktyki w MZDiK”

 

Toyota Romanowski Sp. z o.o.

Firma Toyota Romanowski rozpoczęłą swoją działalność w 1992 roku w Radomiu.  Dynamiczny rozwój radomskiej Toyoty spowodował, iż w 1999 roku firma przeniosła się do nowego obiektu mieszczącego się przy ul. Kieleckiej 68/70. Ekspozycja dziewięciu aut, serwis mechaniczny składający się z 11 podnośników oraz potężna blacharnia i lakiernia to tylko niektóre z atutów naszej siedziby. W 2003 roku uruchomiona została Toyota Kielce przy ulicy Radomskiej 168 w Kielcach. Kolejne lata to niewątpliwy sukces firmy Toyota Romanowski – jedne z najwyższych udziałów rynkowych w Radomiu i Kielcach, ciągłe doskonalenie procesu obsługi Klienta oraz podnoszenie jakości świadczonych usług. Efektem naszej ciężkiej pracy była propozycja złożona przez Toyotę Motor Poland otwarcia luksusowego salonu samochodowego marki LEXUS w Krakowie. W 2010 roku firma została uhonorowana prestiżową nagrodą „Dealer Roku 2010”, która to jest najwyższą z możliwych ocen wystawioną przez Klientów. W 2011 r. zostało oddane do użytku Centrum blacharsko-lakiernicze w Kielcach.W ciągu kolejnych lat działalności Firma sukcesywnie zwiększa poziom zatrudnienia, które aktualnie kształtuje się na poziomie 170 osób. Wszystkim pracownikom oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń, co pozwala nam na utrzymanie wysoko wykwalifikowanej kadry. W szeregach naszej firmy mamy laureatów ogólnopolskich konkursów technik blacharskich oraz europejskiego Wicemistrza Sprzedawców Toyoty. W 2015 roku uruchomiona została nowa spółka zajmująca się wynajmem długoterminowym. Spółka IFC Individual Fleet Care sp. z o.o. sp. k. to dedykowana dla klientów biznesowych z regionu radomskiego, kieleckiego oraz krakowskiego usługa wynajmu pojazdów za stałą miesięczną opłatą. W usłudze zawarte są nie tylko koszty finansowe ale także rat serwisowa, ubezpieczeniowa oraz inne uzależnione od wyboru klienta usługi takie jak np. opony zimowe czy zarządzanie naprawami blacharsko-lakierniczymi. Łatwe do budżetowania koszty i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, iż wynajem pojazdów staje się coraz bardziej popularny.

Aktualnie Firma poszukuje studentów chętnych do realizacji praktyki na stanowisku specjalista ds. kosztorysowania i likwidacji szkód komunikacyjnych. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt z koordynatorem projektu dr Piotrem Chojnackim, pchojnacki@wsh.pl, podając w temacie maila: „Praktyki Toyota Radom”.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x