skype wsh radom
rekrutacja online

Debata przedstawicieli Policji dla mieszkańców Mazowsza

Spotkanie pod nazwą: „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” organizowane zostało dla mieszkańców Mazowsza, władz samorządowych, przedstawicieli Policji, innych służb, inspekcji, straży oraz środowiska naukowego z terenu podległego Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Do udziału w debacie inaugurującej zaproszony został również Wojewoda Mazowiecki. Wezmą w niej również udział uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym z ZDZ w Radomiu, ZSP i S. Staszica w Białobrzegach i ZSP im. KOP w Szydłowcu.

W trakcie debaty inaugurującej  poruszono różne aspekty bezpieczeństwa włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”. Promowane będą również nowe inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa oraz podsumowane najważniejsze działania profilaktyczne na terenie Mazowsza. Organizatorem wydarzenia jest Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, przy udziale Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu.

Spotkanie odbyło się 19 września 2017 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Uczelni przy ul.Traugutta 61a.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x