skype wsh radom
rekrutacja online

Udostępnij

Wybraliście Miss i Mistera WSH 2017!

W atmosferze gorących emocji, wrzawy i oklasków, błysków fleszy oraz rozentuzjazmowanego  tłumu, 26 maja 2017 w klubie Archiwum, odbyły się pierwsze w historii Uczelni, wybory Miss i Mistera WSH. Zwycięzcami zostali: Aneta Pytoń,  studentka I roku pedagogiki na studiach magisterskich oraz Mustafa Bal, student z wymiany studenckiej Erasmus+.

Do finału konkursu zakwalifikowało się 13 osób. Kandydaci mieli okazję zaprezentować się publiczności aż 3 razy. Podczas pierwszego etapu, każdy z uczestników miał za zadanie opowiedzieć parę słów o sobie. W drugiej turze, kandydaci mogli wykazać się swoimi zdolnościami tanecznymi, zaś trzecia, ostatnia konkurencja pod hasłem „Rozpal tłum”, była okazją do ujawnienia swoich ukrytych talentów, pokazania swojej charyzmy oraz kreatywności.

Po zakończeniu wystąpień, rozpoczęło się głosowanie. Do specjalnie przygotowanych, złotych urn, wszyscy uczestnicy imprezy, mogli oddać głos na swojego faworyta. Warunek był tylko jeden – Panowie głosowali na Panie, a Panie na Panów 😉

Po zliczeniu głosów, prowadzący Wielki Finał: dr Piotr Chojnacki oraz studentka WSH Inna Kalinowska, ogłosili zwycięzców. Poniżej pełna lista wyróżnionych:

Miss Elegancji – Yana Umanska, stosunki międzynarodowe, studia licencjackie, II rok

Miss Fitness – Monika Groehl, bezpieczeństwo wewnętrzne, studia licencjackie I rok

Miss Kreatywności – Aneta Wojdat, pedagogika, studia magisterskie, I rok

Miss Delikatności – Aneta Malinowska, bezpieczeństwo wewnętrzne, studia magisterskie, I rok

Miss Dobrego Serca – Natalia Levchuk, stosunki międzynarodowe, studia licencjackie, II rok

Mister Stylu – Mert Cevik, student z wymiany Erasmus+

Mister Charyzmy – Yehor Yevtiuhin, informatyka, studia inżynierskie, I rok

Mister Kreatywności – Dymytro Prokopets, stosunki międzynarodowe, studia licencjackie, II rok

Mister Fitness – Hulusi Kibar, student z wymiany Erasmus+

Wszyscy wyróżnieni otrzymali karnety na siłownię Pop Gym oraz pamiątkowy dyplom.

Nagrodę specjalną, ufundowaną przez radnego Dawida Ruszczyka, w kategorii Miss i Mistera Dobrej Zabawy otrzymali: Zeynep Bican, studentka z wymiany Erasmus+ oraz Karol Kujawiak, student I roku na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Zwieńczeniem tej wspaniałej nocy, była koronacja w kategorii głównej, czyli Miss i Mistera WSH 2017. Historyczne zwycięstwo i tytuł Miss WSH 2017 należy do Ilony Pytoń, studentki pedagogiki. Misterem WSH 2017 został Mustafa Bal, stypendysta programu Erasmus+. 

Laureaci otrzymali karty podarunkowe Zara od anonimowego sponsora,  zestawy od Mydlarni „Powrót do Natury” ufundowane przez Pana Roberta Kucharskiego oraz  karnety open do Fitness Clubu i Siłowni Pop Gym!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x