skype wsh radom
rekrutacja online

O turkusowych firmach XXI wieku – warsztaty prof. A. Blikle

Udostępnij

Doktryna jakości, turkusowe firmy, ilu przedsiębiorców ma świadomość z czym to się wiąże? Ilu przedsiębiorców zastanawia się nad jakością wykonywanych usług i stylem zarządzania jaki panuje w danej instytucji? Czasy pośpiechu i wyniku liczbowego oraz dużej fluktuacji pracowników to niestety nie tylko wizerunek zamierzchłych lat, ale i obecnych. Z postępem innowacji oraz szeroko pojętej technologii powinien równolegle ulegać zmianie system zarządzania oraz podejście do pracownika. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, w partnerstwie z Fundacją Verum Alfa, zaprasza na warsztaty prowadzone przez Profesora Andrzeja Bliklego pod tytułem „Organizacja XXI wieku. Turkusowe firmy”, które odbędą się 3 czerwca 2017 w godzinach 10.00 – 18.00 w siedzibie Uczelni przy ul. Traugutta 61a.

Uczestnicy warsztatów będą koncentrować się na wymianie poglądów i doświadczeń z zakresu perspektyw rozwoju zarządzania procesowego i projektowego zarówno w teorii jak i praktyce. Głównym założeniem warsztatów jest uzyskanie wiedzy studentów naszej Uczelni odnośnie wskazanej tematyki oraz poszerzenia wiedzy przez pracowników i osoby zarządzające odnośnie funkcjonowania organizacji na tak trudnym i konkurencyjnym współcześnie rynku sprzedażowym, rynku pracy, jak również stworzenie symbiozy pomiędzy środowiskiem naukowym i biznesowym. Warsztaty przyczyną się do transferu nowych rozwiązań, jak również budowania świadomości myślenia i działania procesowego oraz określania właściwych systemów motywacyjnych w zarządzani organizacją.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach przedstawicieli jednostek naukowych, badaczy oraz specjalistów zajmujących się zagadnieniami zarządzania procesowego i projektowego, a w szczególności praktyków, przedsiębiorców, menadżerów, przedstawicieli sektora MMiŚP, specjalistów ds. procesów.

Warsztaty mają charakter otwarty.

Patronat nad warsztatami objęli: Prezydent Miasta Radomia, Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, DNDProject, Duda Pisze. Patronat Medialny: Radomska Grupa Mediowa, Dami24, Echo Dnia. Partnerzy: Loża Radomska, Klub Przedsiębiorcy, Charyzmatyczny Przywódca, Dachy Kaczmarek, Kreator Talentów, PPIU Sp. z o.o.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW do dnia 02.06.2017r do godziny 16:00

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: szkolenia@verumalfa.org, w treści e-maila należy wpisać: imiona i nazwiska uczestników oraz podać nazwę firmy lub w przypadku gdy dana osoba zainteresowana jest kursem prywatnie: imiona i nazwiska uczestników oraz wpis – osoba prywatna. W przypadku, braku rejestracji drogą elektroniczną – będzie można dokonać zgłoszenia w dniu kursu w godzinach 9:00-9:50.

Kontakt:

k.jaworska@verumalfa.org, tel.:510076693

ikurkiewicz@wsh.pl, tel.:502071196

Andrzej Blikle – wykładowca na wielu Uczelniach w Polsce i za granicą. Wykładał m.in. w Berkeley, Kopenhadze i Linköping. Od 1996 zajmuje się także zarządzaniem kompleksową jakością przedsiębiorstw (TQM), z czego prowadzi cykliczne konwersatorium w Warszawie. Autor książki Doktryna Jakości. Honorowy członek i współtwórca Polskiego Towarzystwo Informatycznego, członek Europejskiej Akademii Nauk i Rady Języka Polskiego, gdzie przewodniczy Zespołowi Terminologii Informatycznej. W latach 1997-1998 był prezesem warszawskiego Klubu Rotary, od którego w 2008 otrzymał Medal Paula Harrisa. W roku 2006 został przewodniczącym rady fundacji Centrum im. Adama Smitha.

Serdecznie zapraszamy!

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x