skype wsh radom
rekrutacja online

Kręcimy kolejne spoty – fotorelacja z planu filmowego!

Gabinet psychoterapeuty, sala zabaw w przedszkolu, zabytkowa ulica w Radomiu, a do tego atmosfera korporacji… Co łączy to wszystko? Plany filmowe do kolejnych, nowych spotów reklamowych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu! Tym razem pracujemy nad materiałem o studiach podyplomowych. Uczelnia oferuje ponad 50 kierunków studiów. Zainteresowani mogą wybierać z szerokiego wachlarza tematycznego „podyplomówek” m.in. z obszarów: zarządzania, finansów i rachunkowości, administracji, logistyki, edukacji, psychologii oraz IT .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z planu, które odsłonią kulisy naszych prac przy produkcji nowego cyklu spotów WSH. W spocie zagrali: Milena Brzyska, Paweł Waniek, Paulina Bzducha, Konrad Guliński, Jakub Podsiadły, Elżbieta Jemiołek oraz goście specjalni: Maja Marcinkiewicz, Julia Andrejew, Kamil Pyszczek, Olek Kowalski oraz Filip Kupidura.

Realizacji spotów podjęła się Telewizja Zebrra.

Dziękujemy firmie Decco Meble za użyczenie fotela Vivace z kolekcji Kler, który był jednym z głównych rekwizytów na planie.

Decco Meble – Salon Meble Kler

Al. Wojska Polskiego 46, Radom

www.deccomeble.pl

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x