skype wsh radom
rekrutacja online

Kameralne Lato 2017!

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu po raz kolejny gościła organizatorów i uczestników warsztatów filmowych 10 Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato 2017.  Tegoroczną edycję Kameralnego lata otworzyła tradycyjna, uroczysta parada w dniu 2 lipca 2017.

Uczestnicy parady wyruszyli o godzinie 18:00 spod siedziby Wojewódzkiej Komendy Policji w Radomiu w kierunku Urzędu Miasta, gdzie rozpoczął się Kameralny Piknik Filmowy. Nie zabrakło stoisk reklamowych, prezentacji firm wspierających KL i licznych imprez dla dzieci. W siedzibie Uczelni odbyły się warsztaty filmowe w ramach Akademii Zawodowców, prowadzone przez m.in.: operatora filmowego i reżysera – Adama Palentę oraz aktora teatralnego i filmowego  – Roberta Gonerę. W programie nie zabrakło akcentów edukacyjnych takich jak: panel dyskusyjny pod nazwą „Kultura a rozwój społeczny”, czy seminarium naukowe „Wpływ branży filmowej na rozwój lokalny”.

Program 10 Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato 2017

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x