skype wsh radom
rekrutacja online

Sukcesy szkoły patronackiej w zawodach policyjnych!

Udostępnij

Od 28-30 maja w Pile o miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2017” rywalizowało 25 reprezentacji ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Drużyna XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica w Radomiu Pod Patronatem Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zajęła III miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. W klasyfikacji generalnej szkoła patronacka zajęła VII miejsce

Do udziału w IX finale imprezy, w drodze eliminacji przeprowadzonych 15 marca, zakwalifikowali się uczniowie reprezentujący szkoły z: Białobrzegów, Białego Boru, Białegostoku, Czarnkowa, Elbląga, Gdańska, Gościna, Górowa Iławeckiego, Gromnika, Jarocina, Kielc, Kościerzyny, Łodzi, Malborka, Niepołomic, Piły, Płońska, Poznania, Radomia, Słupska, Suwałk, Środy Wielkopolskiej, Torunia, Wojsławic i Żor. W sumie w Turnieju wzięło udział 100 uczestników pod opieką kierowników drużyn.

Szkoła, reprezentująca barwy Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu i wystartowała w składzie: Bartłomiej Chustecki i Eryk Kramek z klasy 2a oraz Natalia Król, Patrycja Pajączkowska i Martyna Wasiek z klasy 2c. Opiekunem grupy, przygotowującym młodzież do turnieju jest nauczyciel XI L.O. major mgr inż. Krzysztof Kozior.

W klasyfikacji drużynowej, w konkurencji Test sprawności fizycznej,  radomski „Staszic” zajął  III miejsce. Drużyna składała się z 2 chłopców i dwóch dziewcząt. Dziewczęta zdobyły odpowiednio: Natalia Król 32 punkty a Martyna Wasiak 31. Były to bardzo dobre wyniki punkowe w porównaniu z zawodniczkami drużnym pierwszego i drugiego miejsca!

W klasyfikacji indywidualnej, w tej samej konkurencji  III miejsce zajął Eryka Kramek. W finale zawodów i w klasyfikacji generalnej z wynikiem 403 punkty XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w 4- osobowym składzie zajęło VII miejsce. Wynik z III miejsca to 411, zatem zabrakło zaledwie 8 punktów do podium.

 

 

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x