skype wsh radom
rekrutacja online

Konferencja ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’

Udostępnij

Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa nt. ,,Nowe tendencje w psychologii i pedagogice’’, odbyła się 20 czerwca 2017 roku  w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Inicjatorami i głównymi organizatorami konferencji byli studenci psychologii i pedagogiki Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym Psychologii oraz Studenckiej Organizacji Leader Academy. Celem konferencji było stworzenie forum wymiany poglądów i dyskusji na temat kluczowych problemów współczesnej psychologii i pedagogiki.

W konferencji wzięła udział kadra naukowo-dydaktyczna, studenci z różnych ośrodków akademickich, a także specjaliści i praktycy z dziedziny psychologii i pedagogiki.

Zgodnie z głównym hasłem konferencji omawiano problemy z następujących obszarów:
-współczesne kierunki rozwoju psychologii i pedagogiki,
-innowacyjność w psychologii i pedagogice,
-nowe perspektywy w pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
-problematyka wychowania w zmieniającym się świecie,
-patologie społeczne XXI wieku,
-aspekty psychologiczne osób chorych somatycznie,
-wpływ nowych technologii na funkcjonowanie psychospołeczne.

Konferencja okazała się dobrą okazją do zaprezentowania wyników badań prowadzonych przez studentów oraz spotkania się przedstawicieli różnych kierunków nauk społecznych. Bliższych informacji na temat kolejnych przedsięwzięć Koła Psychologii udziela opiekun koła, dr Paweł Nowak (pnowak@wsh.pl)

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x