skype wsh radom
rekrutacja online

Przepis na milionera – zrealizuj swój American Dream!

Departament Studiów Podyplomowych oraz Koło Młodych Menedżerów zapraszają na wykład otwarty Richarda Lupy pod tytułem: „Przepis na milionera”, który odbędzie się 27 maja 2017 r. (sobota) w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, przy ul. Domagalskiego 7a w Auli Głównej A o godz. 12:00.

Podczas prelekcji słuchacze dowiedzą się, jakie są najlepsze sposoby inwestowania, jak stawiać pierwsze kroki w nowym kraju i pierwsze – w roli inwestora. Cenne rady mogą ułatwić podjęcie życiowych decyzji, a – kto wie – może również pomogą zrealizować własny amerykański sen. Zachęcamy do podjęcia próby spojrzenia na Amerykę oczami osoby, która odniosła tam sukces.

 Ryszard Lupa w 1972 roku ukończył studia magisterskie na Politechnice Krakowskiej ze specjalizacją budownictwo lądowe. W 1984 wyemigrował do USA jako uchodźca. Pierwsze lata pobytu w Ameryce spędził w St. Louis w stanie Missouri. Po 2 latach uruchomił tam własną firmę budowlaną. Później kiedy w wyniku 3 letnich starań, i interwencji Czerwonego Krzyża, dołączyła do niego rodzina, przeniósł się do Chicago. Obecnie mieszka na stałe w Kalifornii na przedmieściach San Diego. Posiada w Escondido firmę sprzedającą nieruchomości na terenie całej Kalifornii, jak również zajmującą się budownictwem. Był pierwszym Polakiem w Ameryce stosującym na swoich budowach nowoczesne domy z fabryk. Wspólnie z żoną prowadzi także biuro podróży Amepol, specjalizujące się w rejsach morskich po całym świecie, wyjazdach do USA, oraz wycieczkach do San Diego. Ameryka to jego druga wspaniała ojczyzna, która mu dała wszystko o czym marzył i uważa za swój patriotyczny obowiązek, przekazać i pokazać swoim rodakom jak można tutaj osiągnąć prawdziwy sukces i ułożyć dla siebie i swojej rodziny wygodne życie w najbardziej ulubionym klimacie od zwrotnika poczynając a kończąc na Alasce.

Richard Lupa jest autorem książki „Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia”.

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x