skype wsh radom
rekrutacja online

„Kawiarenka Erasmus” – integracja radomskiej młodzieży z Erasmusami WSH!

Udostępnij

24 maja o 14.00 uczniowie  III klasy gimnazjum o profilu dwujęzycznym z programem „International” Szkoły Partnerstwa Międzynarodowego im. Unii Europejskiej w Radomiu zaprosili studentów Wyższej Szkoły Handlowej z wymiany międzynarodowej Erasmus + na spotkanie integracyjne. Przy popołudniowym lunchu przygotowanym przez uczniów, studenci opowiedzieli o sobie, swoich zainteresowaniach,  kulturach, a także przygotowali ciekawe prezentacje dotyczące swoich krajów

Mert Cevik z Turcji, Petronela Muntean z Rumunii oraz Mayamiko Chalandamiko Banda z Malawi – studenci WSH z wymiany Erasmus + wybrali się na niecodzienne spotkanie integracyjne z młodzieżą Szkoły Partnerstwa Międzynarodowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. W ramach zajęć, aktywizujących społeczność akademicką oraz młodzież szkół patronackich, uczniowie przy stole pełnym słodkości oraz tradycyjnych potraw opowiedzieli studentom o sobie i  swojej szkole. W zamian studenci WSH przygotowali ciekawe prezentacje, dotyczące Malawi i Rumunii, zapoznając uczniów z kulturą, obyczajami i ciekawostkami związanymi z ich kręgiem kulturowym.

     
     

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x