skype wsh radom
rekrutacja online

Międzynarodowy Certyfikat Językowy

Udostępnij

Prezentacja dla studentów dotycząca zdobywania międzynarodowych certyfikatów językowych, odbyła się w dniach 12.05.2017 w godz. 12:00-12:45 oraz 13.05.2017 w
godz. 16.45-17.30. Warsztaty poprowadził Pan Piotr Banasiak z ETS Global. Podczas prezentacji studenci dowiedzieli się dlaczego warto potwierdzać znajomość języka obcego międzynarodowym certyfikatem TOEIC/WiDAF/TOEFL.

W swoim wystąpieniu Pan Piotr Banasiak powiedział, że „Od ponad 30 lat testy TOEIC wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy. Obecnie wyniki TOEIC są uznawane przez ponad 14 000 firm, agencji rządowych oraz programów nauczania języka angielskiego w ponad 150 krajach na całym świecie. Firmy oraz osoby poszukujące pracy na całym świecie zaufały punktacji TOEIC i osiągnęły przewagę nad konkurencją.” Studenci podczas warsztatów dowiedzieli się jak wygląda egzamin TOEIC/WiDAF/TOEFL i również uzyskali odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x