skype wsh radom
rekrutacja online

Znamy laureatów konkursu „Wygraj Bilet do Europarlamentu”!

Udostępnij

Już po raz szósty, tym razem 28 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w budynku Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu, przy ul. Traugutta 61a wylosowaliśmy dwójkę kolejnych laureatów konkursu „Wygraj Bilet do Europarlamentu”!. Tegorocznymi zwyciężczyniami okazały się: uczennica II L.O im. Marii Konopnickiej w Radomiu – Klaudia Kleczaj oraz Paulina Wrona uczennica XI L.O z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu!

To już VI edycja prestiżowego konkursu, skierowanego dla uczniów klas maturalnych. Tegorocznym fundatorem głównej nagrody – dwóch biletów do jednej z siedzib Parlamentu Europejskiego jest Pani Europoseł – Julia Pitera.

W tym roku udział wzięło 1169 pełnoletnich uczestników. W ramach konkursu odwiedziliśmy 50  szkół ponadgimnazjalnych z Radomia i regionu radomskiego. Zwyciężczyniami VI edycji okazały się:

Pani Klaudia Kleczaj – uczennica II L.O im. Marii Konopnickiej w Radomiu – która poprawnie odpowiedziała na jedno z 20 wylosowanych pytań konkursowych. Pytanie brzmiało ” Ile gwiazd widnieje na fladze UE”.

Pani Paulina Wronauczennica XI L.O z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi na wybrane przez siebie pytanie: „Które państwo przystąpiło do UE 1 lipca 2013 roku”.

Tegorocznym zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wspomnień z wizyty w Brukseli lub Strasburgu!

 

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x