skype wsh radom
rekrutacja online

Zapraszamy na Grę Miejską!

Wyobraź sobie, że Twoja miejscowość staje się planszą gry. Gra ma swój scenariusz i zasady. Na ulicach, skwerach, przystankach, boisku szkolnym, lokalnym bazarku i w wielu innych miejscach czekają na graczy niespodzianki i zadania do wykonania. Zobacz, jaką grę miejską przygotowaliśmy dla naszych studentów i z czym zmierzą się gracze? Biuro Kariery WSH w partnerstwie z radomskim Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Grze miejskiej – niesamowitej zabawie, będącej jednocześnie formą integracji środowiska akademickiego z wolontariuszami Arki i lokalną społecznością oraz nietypową formą poznania historii Radomia!

Od kilku już lat gry miejskie z powodzeniem promują miasta, ważne wydarzenia czy postacie, zapewniając przy tym porządną porcję zabawy jej uczestnikom. Łączą one w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych, RPG i podchodów. Wykorzystują przestrzeń miejską jako istotny element rozgrywki. Nasi uczestnicy poznają 11 punktów Radomia, m.in.: Zamek królewski, Kościół i klasztor o. Bernardynów, Grodzisko Piotrówka, Gmach Dawnego Kolegium oo. Pijarów czy Pomnik Radomskiego Czerwca ’76.

W naszej Grze miejskiej udział wezmą zespoły 5-cio osobowe, w skład których wejdą wolontariusze ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu, studenci z Ukrainy, z programu Erasmus, jak również studenci z Polski. Gra potrwa 3 godziny, a po jej zakończeniu odbędzie się w murach Uczelni krótka prezentacja działalności wolontariuszy ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” połączona ze słodkim poczęstunkiem dla uczestników i wszystkich zainteresowanych osób.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonywanie zgłoszeń w Biurze Kariery WSH do 19 kwietnia 2017.

Zapraszamy! 🙂

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x