skype wsh radom
rekrutacja online

Bądź bezpieczny za granicą! – szkolenie

Udostępnij

Zbliża się okres wakacji. Dla jednych to czas odpoczynku i relaksu, dla innych moment wzmożonej, ciężkiej pracy. Pod urokiem słońca i błękitu nieba, często jesteśmy rozkojarzeni, zamyśleni, zapominamy o czyhających wokół niebezpieczeństwach. Z myślą o naszych studentach, wyjeżdżających na płatne praktyki, staże czy planujących odbycie studiów w jednej z licznych uczelni partnerskich, Biuro Kariery przygotowało w swej ofercie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa pobytu za granicą.

O tym, jak nie dać się zwerbować organizacjom przestępczym, jak unikać konfliktów na tle etnicznym czy rasowym oraz o tym, gdzie szukać pomocy za granicą, dowiedzieliśmy się na szkoleniu, które poprowadził płk. rez. inż. Andrzej Sąsiadek – oficer Służb Specjalnych Wywiadu i Kontrwywiadu polskiego, wielokrotnie odznaczony, m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Szkolenie odbyło się w dniu 5 maja 2017 r. o godzinie 12:00 na terenie kampusu przy ul. Traugutta 61a w Radomiu.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x