skype wsh radom
rekrutacja online

Protokół dyplomatyczny – szkolenie!

Udostępnij

Stosunki międzynarodowe w dobie globalizacji, a także wobec obecnie rozgrywających się wydarzeń w Unii Europejskiej, stanowią podstawę działań dyplomatów na wszystkich szczeblach państwowych. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu studentów oraz konieczności ciągłego kształcenia nowych kadr dla personelu dyplomatycznego, Biuro Kariery Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu we współpracy z Ambasadą Azerbejdżanu, w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na szkolenie z protokołu dyplomatycznego.

Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pod okiem wybitnych specjalistów i zawodowych dyplomatów z pewnością będzie doskonałą kartą w dalszej karierze zawodowej naszych studentów. Jest to kolejna inicjatywa Biura Kariery WSH, dzięki której studenci mają możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia zawodowego. W ubiegłym roku akademickim dwoje studentów z kierunku Stosunki Międzynarodowe odbyło praktyki zawodowe w Ambasadzie Ukrainy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Kariery, ul. Traugutta 61a, pok. 103.
Więcej informacji udziela koordynator szkolenia: dr Piotr Chojnacki, pchojnacki@wsh.pl.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x