skype wsh radom
rekrutacja online

Podsumowanie akcji – Wielkanocny Wolontariat!

Udostępnij

Studencka Organizacja „Wolontariat” działająca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu zorganizowała akcję „Wielkanocny Wolontariat”. Akcja powstała z inicjatywy studentów i miała na celu odczarować smutki i trudy pobytu podopiecznych radomskich Domów Pomocy Społecznej i Hospicjów, poprzez wykonanie dla nich kartki z pozytywnymi słowami wsparcia.

Wolontariusze z naszej uczelni wraz z opiekunem naukowym organizacji „Wolontariat” dr Agnieszką Sadowską oraz przewodniczącą organizacji – Anetą Wojdat, przekazali ponad 200 własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych.

W Wielki Czwartek Wolontariusze Studenckiej Organizacji ,, Wolontariat” dostarczyli piękne kartki do podopiecznych Pallotyńskiego Centrum Rehabilitacyjno- Pielęgnacyjne oraz Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Kartki z życzeniami wywołały uśmiech na twarzach podopiecznych. Atrakcją dla podopiecznych był utwór muzyczny, ,,Nie żałujcie serca dziewczyny” w wykonaniu Amelii Wojdat z PSP w Jaroszkach.

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x