skype wsh radom
rekrutacja online

Wizyta studyjna w Najwyższej Izbie Kontroli!

Najwyższa Izba Kontroli to naczelny i niezależny organ kontroli państwowej z misją strażnika grosza publicznego. Od ponad 90 lat NIK ocenia funkcjonowanie państwa i gospodarowanie środkami publicznymi. Biuro Kariery WSH zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w wizycie studyjnej w dniu 12 kwietnia 2017 r.

Najwyższa Izba Kontroli powstała jako jedna z pierwszych instytucji w odrodzonej, niepodległej Polsce. To nie przypadek. Dla sprawnego funkcjonowania państwa niezbędne jest istnienie kompetentnego i niezależnego od władzy wykonawczej organu kontroli, stojącego na straży publicznych pieniędzy. W demokratycznym świecie funkcjonowanie takich instytucji uważa się za normę. Kontrola państwowa sprawowana przez NIK opiera się na jasno określonych zasadach: przejrzystości intencji, rzetelności informacji, apolityczności kontrolerów oraz kolegialności w podejmowaniu kluczowych decyzji. W ten sposób Izba nawiązuje do światowych standardów w dziedzinie kontroli państwowej.

Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 8:15, Traugutta 61a.

Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowe informacje i przyjmowanie zgłoszeń:

Dział Współpracy z Zagranicą i Praktyk Studenckich
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
ul. R. Traugutta 61a, pok. 103
26-600 Radom
tel. 048 363 22 90 w. 45
pchojnacki@wsh.pl

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x