skype wsh radom
rekrutacja online

Wyjedź na Erasmusa! Startujemy z drugą turą rekrutacji!

Cóż może być lepszego od semestru studiów spędzonego w ciepłym klimacie, np. na Majorce, w środowisku międzykulturowym – młodych, ambitnych, towarzyskich studentów. A może Cypr lub Rodos – piękne plaże, tłumy turystów, błękitne laguny, ciepła woda, kompleksy basenowe… Praca w sezonie wakacyjnym w zaprzyjaźnionych , sprawdzonych hotelach czy przedsiębiorstwach z pewnością ubogaci CV, doda „zawodowych skrzydeł” i rozwinie umiejętności językowe.

Rozpoczęła się druga i zarazem ostatnia w tym roku akademickim tura rekrutacji na praktyki i studia za granicą w ramach programu Erasmus+.

Co trzeba zrobić? Złóż Formularz rekrutacyjny wraz z CV napisanym w języku angielskim w Dziale współpracy z zagranicą i praktyk studenckich do dnia 31 marca 2017. Następnie, powiadomimy Cię o terminie testu znajomości języka, przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną i poinformujemy o uzyskanym wyniku rekrutacji. Później podpiszemy Porozumienie o programie praktyki lub programie studiów, zarezerwujesz bilety lotnicze i wylecisz na wymarzone praktyki lub studia!

Formularz aplikacyjny Erasmus+

Serdecznie zapraszamy! 🙂

 

Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki.
OK
x